Loading

لطفا کمی صبر کنید...

قوانین و مقررات

تعداد بازدید: ۱۸۸۴

قواعد وشرایط استفاده از خدمات سایت جاب لایف:

رسالت جاب لایف تسهیل فرآیند استخدام و همکاریابی شرکت ها است. این سرویس استخدامی شامل بانک اطلاعاتی جامعی از رزومه ها و فرصت های شغلی است که گستره ای از انتخاب ها را برای شرکت ها، متخصصین و کارجویان فراهم می سازد. برای استفاده بهینه از خدمات جاب لایف دانستن مقررات زیر برای تمامی کاربران عضو این سایت ضروری است.

 1. جاب لایف یک سایت استخدامی است و تنها محتوا  با این مضمون را مورد پذیرش و انتشار قرار می گیرد.
 2. با توجه به محدود بودن امکانات و گستردگی بسیار زیاد کاربران،  سایت جاب لایف نمی تواند هیچ گونه تعهدی نسبت به صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات ثبت شده از سوی کارجویان و کارفرمایان در سایت داشته باشد، اگر چه تا حد ممکن نسبت به حصول اطمینان از صحت ودرستی اطلاعات ثبت شده توسط کاربران تلاش می کنیم اما بدیهی است که بررسی صحت وسقم به عهده کاربران خواهد بود.
 3. درصورت مشاهده مطالب مغایر با قانون از سوی آگهی دهندگان، سایت جاب لایف ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار این نوع مطالب جلوگیری می نماید. لازم به ذکر است که در صورت در خواست مقامات ذیربط، جاب لایف موظف است که ایمیل و سایر مشخصات ارتباطی کاربر خاطی را جهت ردیابی در اختیار مقامات مذکور قرار دهد.
 4. اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیک و رزومه آنان در صورت در خواست شرکت ها و کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام در اختیارشان قرار می گیرد. در صورت استفاده از این اطلاعات برای مقاصدی غیر از همکاریابی و استخدام، از ادامه دسترسی به آن جلوگیری خواهد شد. جاب لایف خود را امین اطلاعات شخصی مخاطبین خود دانسته و تمام تلاش خود را برای حفظ این اطلاعات بکار می‌گیرد. اطلاعات تولید شده توسط تعاملات کاربران سایت فقط در اختیار جاب لایف  بوده و صرفا برای اهداف استخدامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی این اطلاعات جز با درخواست قانونی نهادهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا فرد دیگری قرار داده نخواهد شد.
 5. مسئولیت تماس با متقاضیان استخدام به عهده کارفرما می‌باشد. همچنین در صورتیکه فرد صاحب رزومه علاقمند به شرکت در مصاحبه نباشد، جاب لایف در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
 6. کارجویان می تواند برای از دسترس خارج شدن اطلاعات خود از روی وب سایت، رزومه خود را غیر فعال نماید، همچنین کارفرمایانی که اقدام به ارائه فرصت شغلی نموده اند می توانند در هر زمان و به هر دلیل اطلاعات ارائه شده از سوی خود در سایت را از دسترس همگان خارج نمایند.
 7. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف می‌گردد.
 8. در صورت بارگذاری عکس در پروفایل کارجو، رزومه همراه با عکس وی در سایت نشان داده خواهد شد. پیشنهاد می شود که از تصاویر حرفه ای و متناسب با محیط کاری استفاده شود. بدیهی است تصاویری که با قوانین جاری کشور مغایرت داشته باشد، از سامانه حذف شده و حساب کاربری فرد، غیر فعال خواهد شد.
 9. چنانچه اطلاعات ناقص یا متناقضی از سوی کاربر ارائه گردد؛ جاب لایف  بر اساس صلاح دید خود اقدام به حذف آن می نمائید.
 10. آگهی‌های ثبت شده از سوی کارفرمایان، ابتدا توسط تیم جاب لایف بررسی و بعد از تائید نمایش داده خواهد شد.
 11. درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع می‌باشد. مدیریت سایت ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آن جلوگیری می‌نماید و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 12. کارفرما می بایست تمام اطلاعات دریافتی خود از کارجو را صرفاً جهت موارد استخدامی استفاده نماید و از فاش نمودن اطلاعات خودداری نماید که در اینصورت با پیگرد قانونی از سوی کاریابی سازندگی خواهد شد.
 13. در صورتیکه کارفرما در مدت 14 روز نتوانسته باشد کارجویی مطابق با شرایط کاری خود را در سامانه جاب لایف مشاهده کند، جاب لایف اعتبار کسر شده از حساب کاربری کارفرما را به وی باز خواهد گرداند.

تعرفه خدمات

بسته

هزینه هر آگهی (ريال)

مبلغ قابل پرداخت (ريال)

اعتبار درج

مدت اعتبار هر آگهی

تک آگهی

                    990,000

                        990,000

30 روز

45 روز

3 آگهی

                    890,000

                    2,670,000

90 روز

45 روز

5 آگهی

                    790,000

                    3,950,000

180 روز

45 روز

10 آگهی

                    590,000

                    5,900,000

360 روز

45 روز